S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Kvalitní výrobky za super cenyNyní nově nabízíme širokou škálu dílenského vybavení za skvělé ceny. Naleznete u nás výrobky firem...

 

15. 11. 2016 | Tipy na vánoční dárky

Tip na vánoční dárek pro muže – sekera

Nevíte jako potěšit svého muže, přítele, člena rodiny nebo kamaráda? Nechte si poradit od profesionálů při výběru skvělého dárku, a sice sekera pro práci se dřevem. Nejdůležitějším faktorem, kterým se řídit při výběru sekery je samozřejmě typ pro který bude sekera využívána.

Může to být štípání třísek a malých polínek pro, které doporučujeme malé sekery o hmotnosti do 1 kilogramu, štípání středně dlouhých polen pro, které doporučujeme sekery o velikosti přes 40cm a hmotnosti přes 1 kilogram a samozřejmě štípání velkých polen pro, které doporučujeme velké sekery s klínem tzv. kalač, ten je obvykle těžší hmotnosti kolem 2 kilogramů a délky cca 900 milimetrů.

Dalším atributem pro výběr té správné sekyry je materiál, ze kterého je násada, buď může být klasická dřevěná, nebo sklolaminátová -> sklolaminát je odolný materiál vyznačující se vysokou pevností.

 

Samozřejmě pokud si nejste s výběrem jistí, obraťte se na nás a my Vám poradíme E-shop DÍLNOŠ.cz