S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Kvalitní výrobky za super cenyNyní nově nabízíme širokou škálu dílenského vybavení za skvělé ceny. Naleznete u nás výrobky firem...

 

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky pro kutily i na vybavení dílny. Nechte se inspirovat.

Tip na vánoční dárek pro muže – sekera

15. 11. 2016 | Tipy na vánoční dárky

Nevíte jako potěšit svého muže, přítele, člena rodiny nebo kamaráda? Nechte si poradit od profesionálů při výběru skvělého dárku, a sice sekera pro práci se dřevem.

celý článek

Rady pro výběr vrtačky k Vánocům

08. 11. 2016 | Tipy na vánoční dárky

Nevíte jakou vrtačku koupit pro svého kutila pod vánoční stromeček. Jsme tu, abychom vám pomohli s výběrem a tipy pro vánoční nákup vrtačky. Existují dvě základní rozdělení a to vrtačka s příklepem a vrtačka bez příklepu.

celý článek

Vyberte ten správný šroubovák jako vánoční dárek

04. 11. 2016 | Tipy na vánoční dárky

Nevíte co nadělit svému příteli či manželovi pod vánoční stromeček do dílny? Jsme tu pro vás s naším e-shopem DÍLNOŠ.cz, abychom vám nabídli nepřeberné množství šroubováků.

celý článek

Tip na vánoční dárek pro kutila – gola sada nářadí

02. 11. 2016 | Tipy na vánoční dárky

Lámete si marně hlavu jak potěšit svého kutila a stále hledáte ten vhodný vánoční dárek? Nechte se inspirovat na našem e-shopu a porozhlédněte se v sekci GOLA SADY NÁŘADÍ

celý článek