S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Kvalitní výrobky za super cenyNyní nově nabízíme širokou škálu dílenského vybavení za skvělé ceny. Naleznete u nás výrobky firem...

 

Nářadí MAR-POL - kvalita za rozumnou cenu

Společnost MAR-POL se zabývá výrobou kvalitního nářadí pro kutily, řemeslníky a profesionály. Je velice oblíbené díky své nízké ceně a robustnímu provedení, které zajišťuje dlouhodobou výdrž. V naší nabídce značky MAR-POL naleznete především ruční stroje a nástroje, jako jsou vrtačky, brusky, stříkací pistole, rázové utahováky, klíče a šroubováky, gola sady, nářadí pro automechaniky a mnoho dalších. Mezi další odvětví značky patří též spotřební materiály, jako jsou brusné diamantové kotouče, leštící kotouče, pásy pro pásové brusky a sekáče SDS max a SDS Plus. Věříme, že nářadí MAR-POL si určitě nalezne místo ve vaší dílně či garáži a bude vám vždy pomocí při opravách automobilů, motocyklů či při výrobě různých součástí a dílů.

 

 

Gola sada MAR-POL 94ks včetně robustního pouzdra