S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Kvalitní výrobky za super cenyNyní nově nabízíme širokou škálu dílenského vybavení za skvělé ceny. Naleznete u nás výrobky firem...

 

Nářadí Extol - profesionální a hobby nářadí

Nářadí Extol se dělí na tři různé řady: Extol Industrial, Extol Premium a Extol Craft. Liší se od sebe zpracováním a také cenou. Dle tohoto rozdělení pak snadněji poznáte, zda se jedná o profesionální řadu či hobby řadu. Všechny komponenty značky Extol jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, aby vydrželi i tu nejnáročnější práci. Jedná se tedy o kvalitní a zároveň cenově dostupné zboží pro každého. V sortimentu najdete spousty strojního a dílenského náčiní, jako jsou klíče, gola sady, šroubováky, hasáky, kleště, ale především nářadí elektrické.

 

 

 

 

 

Pokud hledáte kvalitní nářadí a stále si v nepřeberném množství, které na trhu je nemůžete vybrat, prohlédněte si naši nabídku, která vás jistě osloví. U nás najdete neobyčejně široký sortiment nářadí Extol, které vám vaši práci usnadní. Pokud se už nadále nechcete stresovat v dlouhých řadách či přeplněných obchodech, objednejte si to, co právě potřebujete z pohodlí vašeho domova. Nabízíme vám vše od profesionálního nářadí, které hravě zvládne i tu nejnáročnější každodenní práci až po nářadí, které využijete jen v hobby dílně. Kvalita, bezpečnost a výkon jsou hlavními prioritami produktů Extol. Pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady, my vám rádi pomůžeme či poradíme s výběrem.

 

 

Vrtačka EXTOL příklepová

 

 

 

Většina kvalitního nářadí na našem trhu je předražena a člověk neplatí ani tak kvalitu jako značku. Jistě v kategoriích naleznete zastoupení jak levnějších tak dražších výrobků, které jsou technicky náročnější. Vybrat si u nás dokáže každý, kdo má svou dílnu nebo je jen nadšený domácí kutil. Nabídka Extol je obohacena o velice propracované, moderní a výkonné produkty s jedinečným designem za skvělé ceny. Zaručujeme vám kvalitu a spokojenost na dlouhé roky dopředu.