S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVINKY

arr3Kvalitní výrobky za super cenyNyní nově nabízíme širokou škálu dílenského vybavení za skvělé ceny. Naleznete u nás výrobky firem...

 

TOYA spolehlivý dodavatel kvalitního nářadí

TOYA S.A. je jedním z hlavních výrobců a distributorů, ručního nářadí a elektrického nářadí působících na mezinárodním trhu. Přesná firemní strategie, umožňuje plynule zavádět inovativní produkty a získávat nové trhy. Výrobky TOYA jsou synonymem nejvyšší kvality, profesionálních nástrojů a unikátního a individuálního servisu pro nejnáročnější zákazníky.

Společnost byla založena před více než dvaceti lety v Polsku. Nyní je známa jako společnost působící po celém světě, najímá více jak 350 zaměstnanců. Schopnost vytvořit silné značky, jako jsou: YATO, FALA, FLO, STHOR, Vorel, Lund a Toya je nejdůležitějším faktorem odlišení firmy od svých konkurentů. Více než 1500 zákazníků skupiny je výsledkem vysoké kvality, nejlepší záruky a nakonec věrnosti značce.

 

 

Značky YATO, VOREL, STHOR, FALA, LUND, TOYA, FLO, POWERUP

 

 

TOYA skupina má profesionální logistické sítě, včetně moderních logistických a distribučních center, tranzitních bodů a velkých skladů (uchovatelnost více než 40 000 palet), což umožňuje efektivní skladování a dodání zboží pro zákazníky po celém světě.